Menü
Sepetim

Teslimat Bilgileri

Teslimat Süreci

 

www.gulbicak.com satın aldığınız ürünleriniz, sıvı temasına dayanıklı ambalaj ve paketlemeler ile özenle paketlenmektedir.

Gül Bıçak müşterileri için paketlerini özenle göndermeyi ilke edinmiştir. Ürünleriniz tarafınıza kargo ile gönderilmeden önce doğal olarak oluşabilecek toz gibi durumlara karşı kontrol edilerek gönderilmektedir. Sizlerin zamanını fazla almadan en kısa sürede gönderim sağlamayı hedefliyoruz. www.gulbicak.com 'dan sipariş ettiğiniz ürünler tüketici hakları kuralları çerçevesinde paketlenir. Eğer olumsuz bir durum ile karşılaşılırsa sizlere bilgi vererek sizlerden ek süre talep ederek en kısa sürede sizlere ulaştıracağımızı bildiririz. 

Yurtiçinde Genellikle ertesi gün içinde, yurtdışına ise 3 iş günü içerisinde kargolama işlemi yapılmaktadır. ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz  Kargo şirketine teslim edilmekte ve tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. Lütfen kargo bilgileri tarafınıza iletildikten sonra ürünlerinizi ve kargonuzu takip ediniz. Bu ulaşılamayan kargoların önüne geçerek ürünlerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır.