Menü
Sepetim

Site Kullanım Şartları

1. Kabul Edilen Koşullar


Lütfen bu web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını dikkatlice okuyun. Bu web sitesini kullanarak, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Bu kullanım şartlarına uymamanız halinde web sitesini kullanmamanızı tavsiye ederiz.


2. İçerik Hakları


Bu web sitesinin tüm içeriği, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır ve [Şirket Adı] veya lisans verenleri tarafından sahiplenilmektedir. İzinsiz kullanım, kopyalama, çoğaltma veya dağıtma, yasal işlem sonuçlarını doğurabilir.


3. Gizlilik Politikası


Bu web sitesini kullanarak, Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi beyan edersiniz. Gizlilik Politikamızı incelemek için [Gizlilik Politikası bağlantısı] bağlantısına tıklayınız.


4. Kullanıcı Sorumluluğu


Bu web sitesini kullanırken, aşağıdakileri kabul edersiniz:


Yasalara uymak

Başkalarının haklarını ihlal etmemek

İçerik paylaşımı yaparken saygılı olmak

Web sitesini kötüye kullanmamak

5. Hizmet Değişiklikleri ve Sonlandırma


gulbicak.com, herhangi bir zamanda web sitesinin içeriğini, özelliklerini veya erişimini değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.


6. Garanti Reddi


Bu web sitesi ve içeriği "olduğu gibi" sunulur, herhangi bir garanti verilmez. [Şirket Adı], web sitesinin kesintisiz veya hatasız çalışacağına dair garanti vermez.


7. Sorumluluk Sınırlamaları


gulbicak.com , web sitesinin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu değildir.


8. Değişiklikler


Bu kullanım şartlarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutarız. Değişiklikler yayınlandıktan sonra web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.


9. İletişim


Herhangi bir soru veya geri bildirim için info@gulbicak.com mail adresimizden iletişime geçebilirsiniz.